PARTNERZY

Medi to światowy lider w produkcji wyrobów medycznych spełniających najwyższe wymagania w zakresie jakości, innowacyjności i wzornictwa a przede wszystkim skutecznie poprawiających codzienne życie. Połączenie materiałów spełniających funkcje medyczne z wyjątkowym komfortem użytkowania produktów wpływa na efektywną i kojącą terapię. medi oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych wskazań lekarskich z uwzględnieniem potrzeb pacjentów, kreując lepszą przyszłość. medi. I feel better.


Spółka Akcyjna Consultronix od ponad 30 lat z powodzeniem rozwija dystrybucję aparatury medycznej. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy przemyślanym wyborom najlepszych producentów, z którymi współpraca budowana jest na zaufaniu i pewności co do oferowanego sprzętu i serwisu. Firma nie odniosłaby sukcesu gdyby nie grupa ambitnych pracowników, stanowiących zespół CX.

Consultronix jest ekspertem w dziedzinach: okulistyki, mikrochirurgii oka, dermatologii, flebologii, diagnostyki obrazowej, elektrofizjologii, radioterapii, urologii, kardiologii interwencyjnej, ortopedii. 

 

Powrót do góry